- Strona Główna -
- Historia Szkoły -
- Różności -
- Kronika Szkoły -
- Spotkania po latach -
- Muzeum - Kroniki -
Almanach Absolwentów IV L.O. im. H. Sienkiewicza w Częstochowie

Komentarze do artykułu:
Wspomnienia.

Komentarz dodany 04.04.2026 08:14:30 przez: Mirosław Karoń z IP 37.31.16.74

Cześć Grażynko, przypadkowo / podobno nie ma przypadków/ coś kazało mi tutaj zajrzeć i taka mila niespodzianka ! Jeżeli przeczytasz ten komentarz i odezwiesz się, będzie mi bardzo miło!!!. Nie udzielam się na tzw „ portalach społecznościowych „ Pozdrawiam Cię serdecznie ; kolega z „14 Mirosław Karoń

[Zgłoś post do moderacji]

- Redakcja Strony -
- Absolwenci -
- Wyszukiwanie -
- IV L.O. w Internecie -
- Absolwenci innych LO -





Projekt i wykonanie: © 2005 Tomasz 'Skeli' Witaszczyk, all rights reserved.
Modified by X-bot
Hosting stron internetowych