![]() |
![]() |
![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Złoty Jubileusz – klasa IV c Matura 1976 rok Autor: Bogusława Pałęga-OlechnowiczData dodania: 21.05.2026 19:06:01
09.05.2026 roku spotkaliśmy się po pół wieku, aby świętować nasz Złoty Jubileusz Matury. Wyjątkowym gościem naszego spotkania była Pani Profesor Krystyna Gidziela – nasza ukochana wychowawczyni. Choć od egzaminu dojrzałości minęło 50 lat, w naszych sercach wciąż mamy po osiemnaście. Atmosfera spotkania była wspaniała , pełna wzruszeń i wspomnień. To piękne, że mimo upływu lat i różnych życiowych dróg potrafiliśmy szczerze i radośnie wracać do dawnych wspólnych wspomnień, śmiać się tak samo jak wtedy, w szkolnych ławkach. Były chwile wzruszenia, gdy wspominaliśmy tych, którzy odeszli. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu, bo choć minęło 50 lat więzi pozostały nierozerwalne. [Komentarze (2)] |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
![]() |
Projekt i wykonanie: © 2005 Tomasz 'Skeli' Witaszczyk, all rights reserved. Modified by X-bot Hosting stron internetowych |
![]() |