- Strona Główna -
- Historia Szkoły -
- Różności -
- Kronika Szkoły -
- Spotkania po latach -
- Muzeum - Kroniki -
Almanach Absolwentów IV L.O. im. H. Sienkiewicza w Częstochowie

Alfabetyczny spis profesorów

Strony:
Następna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Poprzednia
Lp. Imię i nazwisko: Lata pracy: Przedmioty:
503. Jacek Smakosz 1995 - 1996 Historia
504. Marta Smela 2003 - 2004 Matematyka
505. Irena Smolarkiewicz 1915- 1927 Język niemiecki
506. Jan Smolarkiewicz 1917 - 1919 Język Rosyjski, historia
507. Joanna Sneka 1999 - 2000 matematyka
508. Krystyna Snopkowska geografia
509. Piotr Sobański - ksiądz religia
510. Jacek Sobieraj 1945 - 1948 rysunki, muzyka
511. Maria Sobolska 1951 - 1954 j. angielski
512. Władysław Soboń - ksiądz 1949 - 1950 religia
513. Andrzej Sobota - ksiądz 2000 Religia
514. Edmund Sojecki 1915 - 1922 Przyroda , chemia, geografia
515. Agnieszka Sokołowska 2004 - obecnie Język Angielski
516. Bolesław Srokowski 1919 - 1922 geografia, historia
517. Dorota Stachera Styko 1972 - 1976 Matematyka
518. Wiktor Stachwiuk 1973 - 1975 Język Rosyjski
519. Zofia Stankowska 1916 - 1919 Język Francuski
520. Maria Starzyńska 1918 - 1919 Język Francuski
521. Olimpia Staszewska 1974 - 2003 Fizyka
522. Nelli Stawczyk 1957 biologia
523. Jóef Steczko 1931 - 1945 Matematyka
524. Krzysztof Stefańczyk 1981 - 1983 wychowanie fizyczne
525. Zofia Stempor 1972 - 1986 Język Rosyjski
526. Zygmunt Stempor 1982 - obecnie Wychowanie fizyczne
527. Rafał Stępniak .... - obecnie Plastyka, Wiedza o Kulturze
528. Jadwiga Stocka
529. Izabela Strunźdź 2005 j.angielski
530. Anna Strzelczyk 2000 Biologia
531. Stylo 1974 matematyka
532. Katarzyna Suchanowska 2007; 2009 język angielski
533. Bogusława Swadowska 1957 - 1958 przysposobienie obronne
534. Edyta Synowiec 2006 - aktualnie zajęcia rewalidacyjne
535. Teresa Jadwiga Synowiec 1968 - 1970 Zajęcie techniczne
536. Jan Szaraniec 1984 Historia
537. Adela Szarnerówna 1927 - 1929 Język niemiecki i francuski
538. Adela Szatnerówna 1927 - 1929 język francuski i niemiecki
539. Anna Szczekocka 2006 - 2010 Biologia
540. Tadeusz Szczepański 1998 - 2000 Historia
541. Violetta Szczerkowska 2002 Fizyka
542. Bronisława Szczęsna 1955
543. Maria Klementyna Szczęsna 1956 - 1961 Język polski
544. Anna Szewczyk Wychowawca - internat
545. Jerzy Szlęzak 1972 - 1973 Przysposobienie Obronne
546. Anna Szmidla
547. Teresa Szostek Mach 1984 - 1985 Matematyka
548. Marian Szpryngier 1948
549. Ignacy Szreiber 1929 - 1934 Język niemiecki
550. Barbara Szropińska
» w l1954 - 1960 zastępca dyrekrektora
1954 - 1965 Historia
551. Eugenia Szul 1949 - 1950
552. Marek Szumlas 1990 Religia
Strony:
Następna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Poprzednia
- Redakcja Strony -
- Absolwenci -
- Wyszukiwanie -
- IV L.O. w Internecie -
- Absolwenci innych LO -





Projekt i wykonanie: © 2005 Tomasz 'Skeli' Witaszczyk, all rights reserved.
Modified by X-bot
Hosting stron internetowych