| Almanach Absolwentów IV L.O. im. H. Sienkiewicza w Częstochowie |
Absolwentka Sienkiewicza Rocznik 1977
 Kliknij aby powiekszyc zdjecie |
| Imię: | Beata | | Drugię imię: | | | Nazwisko: | Walczak | | Klasa: | IV c | | Wychowawca: | prof. Zofia Stempor | | Data ur.: | brak danych | | Miejsce ur.: | brak danych | | Dawny adres: | brak danych | | Kontakt: | scheda@wp.pl | | Opis: | Uczęszczała do klasy o profilu matematyczno-fizycznym. Po ukończeniu szkoły średniej kontynuowała naukę na Akademii Ekonomicznej w Katowicach ( ekonomika i Organizacja Obrotu i Usług ).
Grzegorz Pydziński ( matura 1974 ) wspomina : " Kto jeszcze pamięta uczniowski spektakl: Mistrz i Małgorzata wystawiany na starej scenie sali gimnastycznej. W roli głównej Beata Walczak. Pseudoquadrofoniczne nagłośnienienie z 2 płyt zespołu Pink Floyd "ECHA", gra świateł na sprzęcie pożyczonym z prac. fizycznej Prof. Przesłańskiego.To było wydarzenie !!! Niektóre Panie Profesorki prawie mdlały. |
[Komentarze (0)]
|